Yem sektörü, Bühler’in İzmir seminerinde buluşacak

İsviçreli , iç piyasada üretimini destekleyecek önemli bir etkinliğe imza atacak. Bühler, büyüme potansiyeli olan sektör için endüstrideki global trendlerin, yeni teknolojilerin ve kuru gıda güvenliği konularının ele alınacağı bir seminer düzenleyecek.

Türkiye’de karma yem üretimi son yıllarda istikrarlı bir şekilde artış gösteriyor. Son 20 yılda karma yem üretiminin yıllık ortalama yüzde 8 büyüdüğü Türkiye, bu hızla devam ederse önümüzdeki 5 yıl içinde bu alanda dünyanın en büyük 10, Avrupa’nın da ilk üç üreticisinden biri olacak.  Bu noktaya ulaşılmasında yeni teknolojilerin takibi ve yem güvenliği konuları önemli hususlar arasında. Bu çerçevede sektörün lider firmalarından İsviçre merkezli Bühler, özellikle yem ve kuru gıda güvenliği konularının ele alınacağı bir etkinlik düzenleyecek. Yem sektöründe global trendlerin ve yeni teknolojilere de değinilecek etkinlik, 18 Ekim’de Bühler’in İzmir’deki servis merkezinde gerçekleştirilecek.

Etkinlikte ayrıca, OLCC valsli , DFZK çekiçli ve kademeli öğütme konuları da işlenecek, disk ve rule bakım tezgahları da uygulamalı olarak sunulacak. Elek analizi, online protein, rutubet, parça boyut ölçüm teknolojileri gibi kritik konular da seminerde ele alınacak başlıklar arasında. Bühler’in lokal ve merkez uzmanlarının katılacağı seminer, yem sektörü profesyonellerini de bu vesile ile biraraya getirecek.

Katılımın sınırlı sayıda olacağı seminer için kayıt başvuruları ekim ayının ilk haftasına kadar yapılabilecek. Kayıt için irtibat ve seminer yeri bilgileri şöyle:

Yer: Bühler Satış ve Servis Hizmetleri Ltd.Sti.

Cumhuriyet Mh., 9142.Sk. No:3A/1 35735 Kemalpaşa/İZMİR

Tarih/Saat: 18.10.2018 / 09:30 – 16:30

Kayıt için:

0232 375 44 41/0212 210 45 00

 

Bir önceki yazımız olan "TMO Genel Müdürlüğü’ne Ahmet Güldal atandı" başlıklı makalemizde "Ahmet Güldal ve İsamil Kemaloğlu" hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Türkiye ve dünya tahıl piyasaları HUBUDER’de masaya yatırılacak

Hububat ticareti ile uğraşan firmaları aynı çatı altında toplayan Hububat Tedarikçileri Derneği (HUBUDER) “2019/2020 Hasatına …