Torsten Wywiol, “2016’nın Müteşebbisi” seçildi

Stern-Wywiol Gruppe Holding CEO’su Torsten Wywiol “2016’nın Müteşebbisi” seçildi. Wywiol, son derece rekabetçi gıda endüstrisinde, 12 bağımsız uzman şirketten oluşan grubunu, uluslararası alanda yenilikçi ve saygın bir içerik üreticisi haline getirdiği için bu ödüle layık görüldü.

torsten

Yiyecek ve yem konusunda uluslararası alanda faaliyet gösteren Stern-Wywiol Gruppe Holding Gmbh & Co. şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Torsten Wywiol “2016’nın Müteşebbisi” seçildi. “Yılın Müteşebbisi” ödülü, Almanya’da alanında en iyi performansı elde eden ve dikkat çekici yenilikler getiren girişimcilere veriliyor. Torsten Wywiol, Berlin’deki profesyonel hizmet firması EY’nin prestijli ticari ödülü ile ödüllendirildi. Bu yıl 34 şirket, bu zorlu ve çok aşamalı rekabette finale kaldı. Bağımsız jüri, finalist grubu içerisinde, bu prestijli unvanı kazananları seçti. Tüketici Ürünleri ve Perakende Kategorisinde son derece rekabetçi gıda endüstrisinde, 12 bağımsız uzman şirketten oluşan grubunu, uluslararası alanda yenilikçi ve saygın bir içerik üreticisi haline getiren Torsten Wywiol’a gitti.

Yılın Müteşebbisi seçilen Torsten Wywiol, “Dünyadaki insanların beslenmesine önemli katkılarda bulunuyoruz” diyor ve ekliyor: “Bir aile şirketi olarak, birçok konuda avantajımız var; Müşterilerin isteklerine daha hızlı cevap verebilir ve hızlı kararlar alabiliriz. Kârımızın büyük bir kısmı çalışanlarımızın eğitimine yatırılıyor. Çalışanlarımız, günlük etkinliklerini özgür olarak planlayabilir ve sorumluluk alabilirler. Çok şirketli büyük işletmelerin yapıları dışında faaliyet gösteren bir şirket olarak, bağımsızlığımızı neredeyse kutsal sayıyoruz. Bu her zaman diğerlerinden biraz farklı olmamızı sağladı. Biraz alışılmadık ama daha yaratıcı ve başarılı…”

Kontrol edin

Bühler, Mill E3 ile endüstriyel değirmencilikte devrim yaptı

Bühler, endüstriyel değirmen tesisleri, prosesleri ve makineleri için tamamen yeni bir yaklaşım geliştirdi. Bühler, Mill …