Tan Long, Vietnam’ın en modern pirinç fabrikası için Bühler’le anlaştı

Vietnam’ın önde gelen pirinç üreticilerinden Tan Long, işleme kapasitesini artırmak ve uluslararası piyasada markasını güçlendirmek için son teknoloji bir pirinç fabrikasına sahip olmayı hedefliyor. Tan Long, Bühler’in kapasitesi ve ekstra avantajları dolayısıyla proje için bu şirketle kontrat imzalandığını duyurdu. Chanh Trung Nguyen tarafından yapılan açıklamada, “Bühler ekibinin yerel servis mühendislerinin bize destek vermeye hazır olduklarını ve Long An’daki fabrikamızda güçlü şekilde varlık göstereceklerini biliyoruz.” dedi. Saatte 80 ton çeltik işleme kapasitesine sahip olacak yeni fabrika, gerekli tüm ekipman ve aksesuarlarla donatılacak. Farklı noktalardaki otomatik kantarlar, Tan Long’a kapsamlı ve gerçek zamanlı veriler ve fabrikanın kontrol sisteminden raporlar sağlayacak. Tesis 2020’de devreye alındığında, Vietnam’da en yüksek kapasiteye sahip pirinç fabrikası, Güneydoğu Asya’nın ise en modern değirmenlerinden biri olacak.

Bir önceki yazımız olan "İDMA’da 150 milyon dolarlık ihracat bağlantısı kuruldu" başlıklı makalemizde "bakliyat, bisküvi ve bulgur" hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Torku’dan iflas dedikodularına yalanlama

900 bin çiftçinin ürünlerini alıp işleyen çiftçi kooperatifi markası Torku, iflas açıklayacağına yönelik haberleri yalanladı. …