Tan Long, Vietnam’ın en modern pirinç fabrikası için Bühler’le anlaştı

Vietnam’ın önde gelen üreticilerinden Tan Long, işleme kapasitesini artırmak ve uluslararası piyasada markasını güçlendirmek için son teknoloji bir fabrikasına sahip olmayı hedefliyor. Tan Long, Bühler’in kapasitesi ve ekstra avantajları dolayısıyla proje için bu şirketle kontrat imzalandığını duyurdu. Chanh Trung Nguyen tarafından yapılan açıklamada, “Bühler ekibinin yerel servis mühendislerinin bize destek vermeye hazır olduklarını ve Long An’daki fabrikamızda güçlü şekilde varlık göstereceklerini biliyoruz.” dedi. Saatte 80 ton çeltik işleme kapasitesine sahip olacak yeni fabrika, gerekli tüm ekipman ve aksesuarlarla donatılacak. Farklı noktalardaki otomatik kantarlar, Tan Long’a kapsamlı ve gerçek zamanlı veriler ve fabrikanın kontrol sisteminden raporlar sağlayacak. Tesis 2020’de devreye alındığında, Vietnam’da en yüksek kapasiteye sahip fabrikası, Güneydoğu Asya’nın ise en modern değirmenlerinden biri olacak.

Bir önceki yazımız olan "İDMA’da 150 milyon dolarlık ihracat bağlantısı kuruldu" başlıklı makalemizde ", ve " hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Türkiye ve dünya tahıl piyasaları HUBUDER’de masaya yatırılacak

Hububat ticareti ile uğraşan firmaları aynı çatı altında toplayan Hububat Tedarikçileri Derneği (HUBUDER) “2019/2020 Hasatına …