Satake, Dennys Silo and Engineerin’i satın aldı

Satake Corporation’ın yüzde 100 alt kuruluşu olan Satake Australia Pty Ltd, silo ve yığın taşıma tedarikçisi Dennys Silo and Engineering’ı satın aldığını duyurdu.

alasmas

Birkaç kuşaklı Avustralyalı bir aile şirketine yeni fırsatlar ve büyüme imkanı tanıyan Satake Australia Pty Ltd, yenilenmiş silo ve yığın taşıma tedarikçisi Dennys Silo and Engineering’in tamamını, Haziran 2015’te Tayland’ın Bangkok şehrinde sonlandırılan anlaşmanın imza töreninde satın aldı. Dennys’in satışı, her iki firmaya da çok boyutlu fayda sağlıyor. Bu anlaşma Dennys’e başta Güney Doğu Asya ve Pasifik bölgeleri olmak üzere yeni küresel ve büyük domestik satış ağına erişim sağlıyor. Bu aynı zamanda çok popüler olan “Asya Çağında” Dennys’e fırsatlardan faydalanabileceği büyüme platformunu da sağlıyor.
Anlaşma, Satake’ye birinci sınıf yığın taşıma ve depolama ekipmanlarına erişim ve dünyanın önde gelen Asyalı ve tahıl işleme çözümleri sağlayıcısı olarak kapasite artırma imkanı veriyor.
Dennys, birkaç nesildir kendisini başarılı bir işletmeye çeviren unsurların dahil olduğu özünü korumak için her iki tarafa da güçlü bir şekilde odaklanarak çalışmaya devam edecek. Satake Australia, halihazırdaki satış ekibi ve Queensland, New South Wales, Victoria, Tazmanya ve Yeni Zelanda’daki acentelerle, satış portfolyosunu genişletecek. Uluslararası satışlar ise Tayland ve Japonya’dan koordine edilecek.

Bir önceki yazımız olan "Konya, değirmencilik eğitimi için biraraya geldi" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

Türkiye ve dünya tahıl piyasaları HUBUDER’de masaya yatırılacak

Hububat ticareti ile uğraşan firmaları aynı çatı altında toplayan Hububat Tedarikçileri Derneği (HUBUDER) “2019/2020 Hasatına …