Rusya’ya Unormak imzalı un fabrikası

teknolojileri sektörünün öncü markalarından Unormak Mak. İmalat San. Tic. Ltd. Şti.’nin Rusya’da kurduğu 650 ton kapasiteli fabrikası, görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Dünyanın önde gelen değirmen teknolojileri üreticileri arasında yer alan Unormak Değirmen Mak. İmalat San. Tic. Ltd. Şti., Rusya’nın Vladikavkaz şehrinde kurulumunu yaptığı anahtar teslimi un fabrikasını başarıyla tamamladı. 650 ton/24 saat kapasiteli tesisin açılışı, bakanların ve üst düzey yöneticilerin katıldığı görkemli bir törenle gerçekleştirildi.
En son teknolojilerle donatılan yeni un fabrikasının, şirketin kapasitesini ve kalitesini arttırarak yeni pazar hedeflerini yakalamasına önemli bir katkı sunması bekleniyor.
Unormak Değirmen Makineleri Genel Müdürü Mustafa Oral, konuyla ilgili dergimize verdiği demeçte, Rusya’daki onlarca başarılı projeye bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşadıklarını söyledi. Yıllardır Rusya’da çok sayıda anahtar teslimi tesisi hayata geçirdiklerini hatırlatan Oral, kurulumunu tamamladıkları fabrikaların sorunsuz bir şekilde üretime devam etmesinin Unormak’a olan güveni perçinlediğini vurguladı. Söz konusu bu güven için müşterilerine teşekkür eden Oral, Unormak olarak geliştirdikleri modern teknolojileri dünyanın diğer noktalarına taşımaya devam edeceklerini ve iş ortağı olarak gördüklerini müşterilerine satış sonrasında da gerekli desteği vereceklerini ekledi.

Kontrol edin

GUSAD’ın yeni başkanı Mesut Çakmak

Güneydoğu Un Sanayicileri Derneği’nde (GUSAD) yönetim kurulu başkanı değişti. Sektöre uzun yıllar hizmet eden Erhan …