Petkus/EES Companies, tohum test tesisini genişletiyor

Petkus/EES Companies, ticari oranları ve kişiselleştirilmiş bazda standartları kullanarak tohum numunelerinin analiz edilebildiği, büyük bir operasyonel test tesisine yatırım yaptı. Kurulan makineler ve teknolojiler sadece PETKUS’tan temin edildi.

petku87Petkus/EES Companies, Des Moines bölgesinde, ticari üretim oranları ve kişiselleştirilmiş bazda kalite standartları kullanarak tohum numunelerinin analiz edilebildiği, büyük bir operasyonel test tesisine yatırım yaptı. Kurulan makineler ve teknolojiler, Petkus’tan temin edildi. Bu test laboratuarı, müşterilerin ürünlerin koşulları konusunda en iyi şekilde karar almasını sağlayacak. Müşterilerin ürünleri, fiili üretim koşullarında test edilip değerlendirilebilecek ve Petkus makinelerinin performansı doğrulanabilecek. Açılıştan kısa süre sonra, EES Companies CEO’su Jeff Elwer ve EES Companies & Petkus Üst Düzey Satış Başkan Yardımcısı Jon Moreland, yoğun bir test serisinin başlatılması için tanınmış çok uluslu tohum üretim şirketinin ilk konuklarını ve müşterilerini ağırladı. Önümüzdeki aylarda, birçok müşterinin ürünlerini test laboratuvarında değerlendirmesi planlanıyor.

Bir önceki yazımız olan "Torku un fabrikası üretime başladı" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

Dünyaya açılmak için adını Limagrain Ingredients’e çevirdi

Fransız çiftçiler tarafından kurulan uluslararası bir tarım kooperatif grubu olan Limagrain Céréales Ingrédients, adını Limagrain …