Nativi, BASF Türk Çevre Sağlığı distribütörü oldu

ürün ve ekipmanları üzerine uzmanlaşan Türk firması , dünyanın önde gelen kimya firmalarından ile imzaladı.

Hasat sonrası depolanan mahsullerin zararlılara karşı korunması için ürün ve ekipman çözümleri sunan Nativi, Türkiye’de faaliyet gösteren alanında lider kuruluşlar arasında yer alıyor. Bu güçlü konumunu daha da pekiştirmek için çalışmalarını sürdüren firma yeni anlaşmalara imza atıyor.
Nativi’den yapılan açıklamada, şirketin BASF firması ile imzalanan distribütörlük anlaşmasıyla ürün portföyüne BASF’ın ürettiği, uzun süre kalıcı etkiye sahip böcek ilaçları olan Fendona® ve Mythic® jel hamamböceği yemi Goliath® ve kemirgen fare kontrol ürünleri Storm® ile Sorexa®’yı eklediği bildirildi.
Dünyanın önde gelen kimya firmalarından olan Alman devi BASF, 120 binin üzerinde çalışanıyla birçok ülke ve sektörde faaliyet gösteriyor.
Sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratan BASF, Türkiye’de Nativi’nin uzman ekibiyle birlikte kentsel ve kırsal alanlardaki zararlı sorunlarına akıllı çözümler sunmayı hedefliyor. Anlaşmanın Türkiye’deki şirketlere büyük kolaylıklar sağlayacağı belirtildi.

Kontrol edin

Bühler, Mill E3 ile endüstriyel değirmencilikte devrim yaptı

Bühler, endüstriyel değirmen tesisleri, prosesleri ve makineleri için tamamen yeni bir yaklaşım geliştirdi. Bühler, Mill …