Milleral’dan değirmenciler için çığır açıcı hizmet: PRO SUPPORT

İmaş Makine’nin teknolojileri markası Milleral, değirmencileri, sektörde çığır açıcı yeni bir hizmet olan Pro Support’la buluşturuyor.

h_77_2

teknolojileri sektörünün öncü markalarından İmaş Makine, Milleral markası altında değirmencilik sektörünü çığır açacak yeni bir hizmetle tanıştırıyor: Pro Support.
Pro Support, satış sonrasında değirmencilere teknik servis konusunda daha etkili ve hızlı destek vermek amacıyla geliştirildi. Bu hizmeti son derece farklı ve öneli kılan ise sadece Milleral teknolojilerine sahip değirmenlerin değil, diğer değirmenlerin de bu hizmetten faydalanabilmesi. Yani bir Milleral ürünü ya da tesisine sahip olun ya da olmayın, Milleral’in satış sonrası teknik servis hizmeti olan Pro Support’a doğrudan iletişimle sahip olabiliyorsunuz. Aynı şekilde eğer bir Milleral ürün ya da tesisine sahipseniz, ürün ya da tesisinizin garanti kapsamında olup-olmadığı da önemli değil, yine aynı hizmeti alabiliyorsunuz.
İşi, sadece satış sonrası teknik destek olan Pro Support ekibi, hem yedek parça hem de her kapsamda teknik servis hizmetleriyle, değirmencilerin operasyonlarının kesintisiz yürüyebilmesi için 7/24 destek veriyor. Alanında uzman kişilerden oluşan ve değirmenciler için doğru analizlerle verimli ve hızlı çözümler üretmeye odaklanan ekip, talep halinde, tesisin yerleşimini ve şemasını daha verimli hale getirecek şekilde, değirmencilere danışmanlık hizmeti de sunuyor.
Koşulsuz olarak dünya çapında sunulan Pro Support hizmetine; e-posta, telefon ve WhatsApp üzerinden doğrudan ulaşılabiliyor.

Kontrol edin

Buğday fiyatları hızla arttı, TMO yakın takipte

TMO’nun düzenlediği un, makarna ve bulgur sektörüne yönelik değerlendirme toplantısına hızla artan buğday fiyatları masaya …