İspanya Değirmenciler Derneği temsilcileri, Omas ofisinde

İspanya Değirmenciler Derneği, sektörünü değiştiren, sıra dışı ve devrim yaratan Leonardo valsli hakkında daha fazla bilgi almak için Omas’ın Padova’daki merkez ofisini ziyaret etti.

Omas’ın Padova’daki merkez ofisini ziyaret eden İspanya Değirmenciler Derneği temsilcileri, değirmencilik sektörünü değiştiren, sıra dışı ve devrim yaratan Leonardo valsli değirmen hakkında daha fazla bilgi aldılar. Dernek temsilcileri, İtalya’ya yaptıkları ziyaret kapsamında, İtalya’nın en büyük değirmenlerinden Grandi Molini Italiani’nin Marghera tesisinde Leonardo’yu çalışırken izleme şansı yakaladı. Burada, bu valsli değirmenin gerçek sıra dışı niteliklerini birinci elden görme, hızını değiştirme, hızlı ve yavaş silindirleri sadece bir saniyede çevirme ve aynı zamanda bu öğütme teknolojisinin bitmiş ürün üzerinde yarattığı farkı test etme fırsatı yakaladılar. İspanyol heyet, bu adımlarda kullanılan elektriğin yüzde 60’ını üreten ve ana şebekeden güç miktarını aynı oranda azaltan KERS teknolojisini de çalışırken izledi.
Ziyaretin ikinci kısmı Omas şirketinde gerçekleşti ve heyet, Omas Başkanı ve Omas’ın kurucusu Adriano Nalon tarafından karşılandı. Nalon, Leonardo, Galileo ve Michelangelo’nun süreçlerini, teknik ve yapım özelliklerini aşamasında gösterdi. Ziyaretçiler, Giotto sterilizasyon cihazının kullanıldığı temizleme sürecine büyük ilgi gösterdi.

Bir önceki yazımız olan "Bühler, Uzwil’de inovasyon yerleşkesi kuruyor" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

Ofis, ekmeklik buğdayı bin 50 liradan alacak

Toprak Mahsulleri Ofisi’nce bu yıl alınacak hububatların fiyat ve politikaları belirlendi. Buna göre Ofis geçen …