InVivo’dan Brezilya yem pazarına stratejik yatırım

Fransa’nın önde gelen yem üreticilerinden InVivo NSA, Brezilya’nın evcil hayvan yemi piyasasında üçüncü sırada yer almak için Total Alimentos’la stratejik bir anlaşmaya imza attı.

InVivo Grubu iştiraki ve hayvan besleme ve sağlığı sektörünün Fransız oyuncusu InVivo NSA, Brezilya evcil hayvan yemi pazarında 3. oyuncu olan Total Alimentos’u almak için anlaşma imzaladı
InVivo NSA’nın bu endüstrideki kalkınma stratejisini doğrulayan bu operasyon, evcil hayvan yemi konusunda Amerika Birleşik Devletleri’nden sonra dünya ölçeğinde ikinci pazar durumunda olan Brezilya pazarında, firmanın önemli bir pozisyon elde etmesine imkan tanıyacak. 170 milyon Euro gelir sağlayan Total Alimentos, 1.400 kişiye de istihdam sağlamaktadır. Şirket süt sığırı, at ve su ürünleri yemi konusunda önemli bir pozisyona sahip.
InVivo Grubu’nun iştiraki olan InVivo Hayvan Beslenme ve Sağlığı, 1,3 milyar Euro cirosu ve 20 ülkedeki varlığı ile sektördeki dünya liderleri arasında yer alıyor. Hızla genişlemekte olan grup, ve Asya gibi hızla gelişen pazarlarda, bu kazançlı ve dinamik sektördeki konumunu hızlıca sağlamlaştırmak için istekli.

Kontrol edin

Bühler, Mill E3 ile endüstriyel değirmencilikte devrim yaptı

Bühler, endüstriyel değirmen tesisleri, prosesleri ve makineleri için tamamen yeni bir yaklaşım geliştirdi. Bühler, Mill …

Bir cevap yazın