İkinci Mühlenchemie Konferansı Mısır’da yapıldı

Mühlenchemie, ikinci Konferansını ’da gerçekleştirdi. Bilim ve teknoloji kurumlarından gelen 200 kadar ve uzmanı, zenginleştirme konusundaki inovasyonlar ve trendler hakkında bilgi almak için Kahire’de bir araya geldi. 

muhlenchemiebrebender87Un zenginleştirme ve güçlendirme konusunda dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Mühlenchemie, 2016 yılının Kasım ayında, Mısır ve un işleme endüstrisinin 200 kadar temsilcisini bir günlüğüne Mısır’ın Kahire şehrinde bir araya getirdi. Mısır endüstrisi temsilcileri, Mühlenchemie’nin laboratuvar ekipmanları üreticisi Brabender ile birlikte beraber organize ettiği İkinci Mühlenchemie Konferansı’nın misafiri olarak toplandılar. temsilcileri, makarna üreticileri, endüstriyel fırıncılar ve kamu araştırma kurumları, un endüstrisindeki kaliteyi zenginleştirebilecek bulguları ve ihtimalleri tartışmak üzere bilgi alışverişinde bulundular. Ana teması “Günümüzde ve Gelecekte Kaliteli Un Gereksinimi” olan konferansta uluslararası arenada tanınan uzmanlar sunumlarını gerçekleştirdiler. Uzmanların sunumları; unun güçlendirilmesi, enzimlerin kullanımı, makarna üretimi ve fırıncılık ürünlerinin tazeliğinin korunması gibi konularda endüstrideki zorluklar ve değişimlerle ilgili olarak katılımcılara yeni bilgiler ve fikirler verdi.
Mühlenchemie Mısır, Sudan ve Libya Bölge Satış Müdürü Daniel Wiebe konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu konferansı düzenlemedeki amacımız, mevcut ve potansiyel müşterilerle olan doğrudan ilişkilerimizi güçlendirmek ve un güçlendirme konusundaki yeni bulguları hem teoride hem de pratikte ele almak. Bu etkinliği, değirmencilik endüstrisinin geleceğini şekillendirmek için yapacağımız değerli bir katkı olarak görüyoruz.”

Bir önceki yazımız olan "Bulgurculara Dış Ticaret Eğitimi" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

ABD’de kışlık buğday üretimi son 16 yılın en düşük seviyesinde

 ABD’li üreticiler, ülkenin tahıl ambarı olan bölgelerdeki tarım arazilerini mahveden kuraklık ve dünya genelindeki buğday …