Hatap Değirmenleri’nden öğrencilere ödül

Hatap Değirmenleri sosyal sorumluk projelerine devam ediyor.
Hatap Değirmenleri’nin Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle düzenlediği ‘Tarladan Evimize Gelen Buğday ve Unun Hayatımızdaki Yeri’ konulu ortaokullar arası resim yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.

AHL Park Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine Hatap Değirmenleri Yönetim Kurulu üyesi Latif Kavukçu ile birlikte öğrenciler ve aileleri katıldı. Törende konuşan Kavukçu, “Firmamız Çorum’un ve hatta Türkiye’nin en eski sanayi kuruluşlarından biri olup, her yıl düzenli olarak sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmeyi kendisine görev edinmiştir. Geçtiğimiz yıllarda düzenlediğimiz fotoğraf yarışmaları gibi bu senede ortaokullar arası resim yarışması düzenleyerek projelerimize bir yenisini daha ekledik” dedi.

Yarışmada birinci olan Mecitözü Atatürk Ortaokulu’ndan Eylül Ergün’e ödülünü Hatap Değirmenleri Yönetim Kurulu üyesi Latif Kavukçu verdi. Mustafa Kemal Ortaokulundan ikinci olan Ali Eren Ağbal, Bahçeşehir Koleji’nden üçüncü olan Yağız Efe Akay ve dereceye giren diğer öğrencilere ödüllerini şirketin üst düzey temsilcileri verdi.

Bir önceki yazımız olan Türkiye, Avrupa'dan 230 bin ton buğday alacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

TMO, 50 bin ton pirinç alacak

TMO toplam 50 bin 400 ton pirinç alımı için bir dizi uluslararası ihale açtı. Toprak …