kek_banner_640x100.jpg

Grain Africa için kayıtlar başladı

ve hububat endüstrisini 29-31 Ekim 2014 tarihleri arasında Etiyopya’da buluşturacak olan “ Hububat, Bakliyat ve Teknolojileri Kongresi” için kayıtlar başladı. 

Parantez Group’ Etiyopya Bakanlığı ve Addis Ababa Ünversitesi’nin işbirliğiyle 29-31 Ekim 2014 tarihleri arasında Etiyopya’daki Afrika Birliği Konferans Salonları’nda düzenleyeceği GRAIN AFRICA – Afrika Hububat, Bakliyat ve Teknolojileri Kongresi ve Sergisi için kayıtlar başladı. Kongre kayıtları www.grainafrica.org adresinden online olarak gerçekleştirilebiliyor.

Hububat ve bakliyat bazlı tarımsal üretimin ele alınacağı kongrede hedef, “Tarladan sofraya” gıda zincirinin tüm aşamaları hakkında kıta ülkeleriyle bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak. Kongre programındaki sunum başlıkları da, bu zincirini temel hatlarıyla işleyecek şekilde belirlendi. Sunumlar ise alanlarında uzman, dünyanın önde gelen kuruluşlarının ve firmalarının temsilcileri tarafından gerçekleştirilecek.

hububat ve bakliyat endüstrisinin birikimlerini Afrika kıtasıyla paylaşmasının yolunu açacak olan Kongre, Afrika’daki 54 ülkenin tarım, hububat, bakliyat ve bunların işlenmesine yönelik çalışan firmaların, sivil toplum kuruluşlarının, resmi kurumların ve üniversitelerin temsilcilerini hedefliyor.

Bir önceki yazımız olan "İDMA’da katılımcı marka sayısı 185’e ulaştı" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

Rusya’yla buğday anlaşması yapan Tahran’ın gözü Irak un pazarında

Rusya ve Kazakistan’la 5 yıllık buğday anlaşması yapan İran’ın Rusya’dan toplamda yıllık 1,5 milyon ton …