Golfetto Sangati, GBS China ile Çin pazarına giriyor

Golfetto Sangati, günlük 25 bin tonluk kapasitesiyle şuanda dünyanın en büyük değirmeni konumunda olan Wudeli Flour Group Baixiang Co. Ltd.’den 108 adet valsli siparişi aldı.

Değirmen, yem ve pirinç işleme tesisleri, limanlardaki tahıl yükleme ve boşaltma sistemleri ve siloları tasarımı ile inşasında uluslararası pazar lideri olan Pavan Group şirketlerinden Golfetto Sangati; Wudeli Flour Group Baixiang Co. Ltd firması için tedarik edilecek 108 adet valsli değirmen siparişinin onaylandığını duyurdu. Wudeli Flour Group’un bir parçası olan alan ve Baixiang Hebei eyaletinde yer alan Wudeli Flour Group Baixiang Co. Ltd firması, günlük 25,000 tonluk üretim kapasitesiyle şuanda dünyanın en büyük değirmeni konumunda.

Sürekli genişleyen pazarın taleplerini karşılamak amacıyla hareket eden Wudeli Group; Tibet’in de dahil olduğu Çin pazarının tamamın ihtiyacını karşılayabilmek için kapasitesini genişletme kararı aldı. Bu hedef için seçilen teknoloji ise Golfetto Sangati’nin Synthesis SY09 valsli değirmenleri. Bu değirmenler ultra kusursuz ayarlarına sahip, bakımı kolay ve en bağlayıcı sağlık standartlarına bile uyumlu.

Tesislerin ve makinelerin tasarımı firmanın Quinto di Treviso’da yer alan ofislerinden izlenebilirken, üretim süreçleri de Miyun Pekin Çin’de GBS Grain Manufacturing Co. Ltd. firmasında devam ettiriliyor. 166 tek parça ve 17 birleştirilmiş valsli değirmen, 4 hat üzerine kurulacak ve her bir hattan, 24 saate bir 750 tonluk üretim bekleniyor. Hatların kullanıma açılması 2014 yılının Ocak ayında gerçekleştirilecek.

Kontrol edin

Buğday fiyatları hızla arttı, TMO yakın takipte

TMO’nun düzenlediği un, makarna ve bulgur sektörüne yönelik değerlendirme toplantısına hızla artan buğday fiyatları masaya …