Cimbria, Ukrayna’da ufkunu genişletiyor

Ukrayna pazarındaki varlığını arttırmaya devam eden Cimbria,  son yıllarda tahıl ve yem işleme endüstrisi ile liman terminallerindeki ana operatörlere önemli siparişler sağladı. Şirket önümüzdeki yıllarda yeni projelerle temellerini sağlamlaştıracak. 

cimbria76Uzun yıllara dayanan deneyimi ve mükemmel performansı ile Cimbria, son yıllarda Ukrayna’daki tahıl ve yem endüstrisi ile liman terminallerindeki ana operatörlere önemli siparişler sağladı. Şirket, önümüzdeki yıllarda da yeni projeler gerçekleştirecek.

NİBULON: 100 GÜNDE TESLİMAT
Cimbria’nın saygın ve güvenilir uzun vadeli ortağı Nibulon Agricultural Limited Liability Company, Mykolaiv bölgesinde bulunan Voznesensk’de yeni bir ileri teknoloji aktarma terminalini sadece 100 gün içinde devreye aldı. Temmuz 2016’da gerçekleştirilen bu proje için Cimbria, kayışlı konveyörler, kovalı elevatörler, fanlar ve Moduflex yükleme olukları gibi nakil ekipmanlarını tedarik etti.

ALTERA AZTECA İÇİN SİLO PROJESİ
Gruma Grubu’nun üyesi Altera Azteca, mevcut tesisine yönelik olarak tam 50 bin tonluk bir silo kurulumu için Cimbria ile anlaştı. Birinci aşaması, 2016 yılının sonuna kadar bitirilen silo projesinin havalandırma işlemi tamamlandı ve tahılın birinci partisi işlenip depoya konuldu. Ardından, Cimbria devreye alma çalışmasını ve personel eğitimini tamamladı.

STEPOVA ŞİRKETİNDE TESİSLERİN GENİŞLETİLMESİ
Cimbria, saatte 10 ton yapan yem tesisinin tedariki için Scientific Production Agrocorporation “Stepova” Ltd. şirketiyle işbirliğine başladı. Stepova, 2017 yılında yem depolamayla birlikte yeni bir yem tesisinin yapımını planlarken Cimbria ise şu anda mevcut yem tesisinin genişletilmesi üzerinde çalışıyor. Cimbria, 2016 yılında, sırasıyla saatte 5 ton ve 10 ton kapasitesi bulunan PBE 10 ve PBE 20 tipi iki adet Delta temizleyicisi ve sarkaçlı kovalı elevatöre sahip mevcut tesisi genişletmişti.

CİMBRİA’DAN MÜŞTERİSİ SYAİVO’YA TOHUM HATTI
Cimbria, Chernihiv bölgesindeki ilk müşterisi, küçük tohumlar alanında uzman olan Syavio tesisi için bir Delta tane temizleyicisi, gravite ayırıcısı, dişli silindir, nakil ekipmanı ve torba ve büyük torbalı ambalajlama birimiyle donatılan bir tohum hattı tedarik etti. Başarılı bir şekilde teslim edilen tesis, 2016 Aralık sonundan beri faaliyet gösteriyor.

Kontrol edin

AUSD, GUSAD ve DUNSAD Derneklerinden Ortak Konferans

Un sanayisinin üç büyük derneğinden Kıbrıs’a çıkarma. Dünya un ihracat şampiyonu Türk Un sanayisinin büyük …