Cimbria İspanya’da kendi ofisini kurdu

Cimbria, yaptığı basın açıklamasında, yıllardır kendisi için özel bir pazar olan İspanya’da, kendi ofisini kurduğunu duyurdu.

cimbria_haber

Cimbria, İspanya’da kendi ofisini açtığını yaptığı bir basın açıklamasıyla duyurdu. Cimbria’dan yapılan basın açıklamasında şunlara yer verildi: “İber yarımadası yıllardır Cimbria için ilginç bir pazar konumunda, özellikle de İspanya. Öyle ki yıllardır İspanyol tarım sektöründeki birçok müşteri, Cimbria teknolojisi satın alıyor. Son yıllarda yaşanan genel ekonomik sıkıntılara rağmen tarımdaki yatırımlar, bu sıkıntılardan diğer alanlar kadar etkilenmedi ve bu yüzden İspanyol gıda endüstrisi geleceğe iyi bir donanımla bakıyor.

Bölgedeki tarım her zaman, hem yapısal hem de iklim koşulları açısından pirinç, sebze, ay çiçeği, zeytin, şarap ve meyve, bunların yanı sıra tahıl ve mısır daha geleneksel ürünler gibi geniş bir tarımsal ürün yelpazesinin üretimine olanak tanıyan, büyük bölgesel farklılıklarla karakterize olmuştur, öyle de olmaya devam edecek.

Cimbria, 1 Ekim 2014 tarihinde İspanya’da bir irtibat ofisi kurdu. Ofis Valensiya’da yer alıyor ve José Sancho (Pepe)  ile Ignacio L Pons Llopis’in günlük yönetim sorumluluğu altında. Yılların tecrübesi sayesinde her ikisi de endüstride tanınmış insanlar. Ayrıca, Cimbria ürünleri ve işleme teknolojileri konusundaki derin bilgi birikimleri ile iyi bir konumdalar. Bu sayede İspanya ve Portekiz’de bulunan şimdiki ve gelecekteki müşterilerimize uzman tavsiyelerde bulunabilecekler.”

Bir önceki yazımız olan "CHS ve Northern Partners Kooperatifi uzun vadeli anlaşma yapıyor" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

Unormak, Güney Afrika’da modern bir mısır işleme tesisini devreye aldı

Değirmen teknolojileri sektörünün öncü markalarından Unormak Değirmen, Güney Afrika’da toplam 1.600 ton/gün kapasiteli olarak planlanan …