CHS’den yeni soya unu tesisi

CHS Inc., 30 milyon Dolarlık yatırımla Creston Iowa’da iş fırsatları yaratan yeni bir soya unu tesisi açtı.

CHS Inc., Iowa’da 30 milyon Dolarlık yatırımla yeni bir soya unu tesisi açtı. Creston New Advertiser’dan Kyle Wilson’un haberine göre; CHS üst düzey yöneticileri Carl Casale ve Tom Malecha, yeni tesislerinde bölge valisi Terry Branstad için bir tur düzenledi. Yöneticiler, valiye tesisin yaz ortasında tamamen faaliyette olacağını ve 30-35 kişiye iş fırsatı sunacağını aktardı.
Union County Kalkınma Derneği Genel Müdürü Wayne Pantini, konuyla ilgili şunları dile getirdi: “Creston’daki tesis gibi Kuzey Amerika’daki en büyük soya unu tesislerine sahip olduğunuzda, bu durum yeni iş fırsatları ve yeni yatırım olanakları sunulması için yerel endüstrinize destek anlamına geliyor.”
Tesis tamamen faaliyete geçtiğinde yıllık 200,000 ton soya ürünü üretebilecek. Yöneticilerden Malecha, tesiste üretimi yapılacak soya ununun Creston’ı çevreleyen dokuz bölgedeki çiftçiler tarafından üretilen tüm ürünlerden elde edileceğini ve bu unun çörek, ekmek ve kurabiye yapımında kullanılacağını aktardı.

Kontrol edin

Bühler, Mill E3 ile endüstriyel değirmencilikte devrim yaptı

Bühler, endüstriyel değirmen tesisleri, prosesleri ve makineleri için tamamen yeni bir yaklaşım geliştirdi. Bühler, Mill …

Bir cevap yazın