Cargill Ar&Ge Merkezi’ni genişletti

Cargill, Belçika Vilvoorde’deki Avrupa Ar&Ge Merkezi’nin genişletilmesine 8 milyon Euro yatırım yaptı.

Belçika Vilvoorde’de bulunan Avrupa Ar&Ge Merkezi’nin genişletilmesi için 8 milyon Euro yatırım yapan Cargill, genişletilmiş tesisin açılışını yaptı. Tesisin tasarımında, gıda güvenliğini en yüksek standartlarda sunma ihtiyacı, belirleyici bir etkiye sahip. Genişletme projesi kapsamında Ar&Ge Merkezi’ne, Cargill’in 145 bilim adamı ve teknologlarıyla yeni içerikler ve mükemmel reformülasyonlar hazırlayabileceği, yeni süreçlerini test edebileceği 5,000 m2’lik bir yenilik alanı eklendi. Genişletilen merkez, kişisel bakım ve fermantasyon teknolojisi gibi gıda dışı uygulamaların yanı sıra gıda ve yem maddeleri biliminin tüm spektrumunu kapsayan farklı uygulamalar ile Cargill müşterilerinin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacak.
Cargill’in Avrupa Ar&Ge Merkezi; firmanın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’ya hizmet sunan birincil teknoloji merkezi konumunda. Bu merkez, Kuzey Amerika ve Gıda İnovasyon Merkezlerini kapsayan Cargill bölgesel ve küresel uygulama merkezi ağının da ayrılmaz bir parçası. İnovasyonun firma için önemini vurgulayarak Cargill son yıllarda Campinas, Brezilya; Wichita, Kansas, ABD ve Yeni Delhi, Hindistan’da İnovasyon Merkezleri açmıştır.
Cargill son yıllarda, Brezilya Campinas’da, ABD Wichita Kansas’ta ve Hindistan Yeni Delhi’de inovasyon merkezleri açarak inovasyonun şirket için önemine vurguda bulunuyor.

Kontrol edin

Buğday fiyatları hızla arttı, TMO yakın takipte

TMO’nun düzenlediği un, makarna ve bulgur sektörüne yönelik değerlendirme toplantısına hızla artan buğday fiyatları masaya …

Bir cevap yazın