Brabender’den ikinci el laboratuvar ekipmanı için online pazar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brabender internet sitesinde kurulan online pazar, merkezî bir ticaret platformu üzerinden laboratuvar ekipmanı alım-satımına imkan tanıyor. Bu sayede pahalı olmayan ve dayanıklı laboratuvar ölçüm cihazları arayanlar ve kullanılmış kaliteli ekipman parçalarını satmak isteyenler buluşabiliyor. Platformda yalnızca Brabender’in ürettiği kullanılmış cihazlar değil, diğer markalara tarafından üretilmiş ikinci el cihazlar da alınıp satılabiliyor.
Siteye satış ilanları ücretsiz olarak veriliyor. Tek yapılması gereken platforma bir kereliğine üyelik işlemi gerçekleştirmek. Satışa sunulan cihazlarla ilgili bilgiler hızlı ve kolay şekilde girilebiliyor. Kısa süre içinde ikinci el ekipman, potansiyel alıcıların beğenisine sunulmuş oluyor. Ürünle ilgilenenler platform üzerinden sizinle bağlantıya geçebiliyor. Brabender herhangi bir aracılık ücreti talep etmiyor.
Tüm bu özellikleriyle Brabender ikinci el pazarı, faydalı bir platform olma özelliği taşıyor. İhtiyacınıza uygun bir ekipman bulduğunuzda, site üzerindeki bir formla satıcıyla irtibata geçebiliyorsunuz. Satış işlemini de doğrudan yapabiliyorsunuz. Ödemeyi satıcıya yapıyorsunuz ve siteye herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan "ADM’ye iş güvenliği alanında iki ödül" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

Buğdaydan ülke ekonomisine 12 milyar dolarlık katkı

Tarım ve Orman Bakanlığı, ülkedeki buğday üretiminin ihtiyacı karşılamaya yettiği, ithal edilen buğdayın ise ihraç …