Ardent Mills, Mondelez Kanada değirmenini satın aldı

Ardent Mills, Mondelez Kanada un değirmeninin alım işlemini tamamladı. Değirmenin, tüm Kanada’daki gıda üreticilerine hizmet sağlayacağı belirtiliyor.

69-1

Un değirmeni ve bileşenleri firması Ardent Mills, Kanada’nın Ontario eyaletinde bulunan Mondelez Kanada un değirmeninin alım işlemini tamamladığını duyurdu. Alım işleminin detayları ise henüz açıklanmadı. , Kanadalı fırıncılar ve çok sayıda gıda üreticisi müşteriler için sert ve yumuşak buğdaydan un üretimi gerçekleştiriyor. Ardent Mills, Ontario’nun Misissauga şehrindeki değirmenin tüm Kanada’daki gıda üreticilerine hizmet vereceğini ve bu sayede Ardent Mills’in müşterilerine, tüketicilerine ve halka tahıl temelli yenilikçi ve besleyici çözümler sunan güvenilir bir ortak olma vizyonunu destekleyeceğini açıkladı. Firmanın 30’dan fazla çalışanı ise işlemin tamamlanmasıyla birlikte Ardent Mills’e katıldı.
Ardent Mills CEO’su Dan Dye, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bizler atik ve girişkeniz. Bu değirmeni satın almak, büyüme stratejimiz ve müşterilerimizin kazanmasına yardım etme arzumuzla paralel. Değirmende güçlü bir takım çalışması var ve biz de onların Ardent Mills’e katılmalarından çok memnunuz. Kanadalı müşterilerimize ve nihayetinde tüketicilerimize güvenli ve besleyici tahıl bazlı ürünler sunduğumuz için sorunsuz bir alım işlemi gerçekleştirdiğimizi umuyoruz. Değirmenin geleceği konusunda heyecanlıyız ve inovasyonlarımızla tedarik zincirimizin kapasitesini ileriye taşımak konusunda da kendimize güveniyoruz.”

Kontrol edin

Buğday fiyatları hızla arttı, TMO yakın takipte

TMO’nun düzenlediği un, makarna ve bulgur sektörüne yönelik değerlendirme toplantısına hızla artan buğday fiyatları masaya …