Alapala’dan B.A.E.’nde Bir Başarı Daha

teknolojileri sektörünün önemli markalarından Alapala, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki Astarta FZE firması için 160 ton/14 saat kapasitesine sahip anahtar teslimi tesis kurdu.

Alapala, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Sharjah bölgesinde bulunan Hamriyah Serbest Bölgesi’ndeki Astarta FZE firmasının günlük 160 ton (24 saat) üretim kapasitesine sahip anahtar teslim otomatik un değirmeninin teslimatını gerçekleştirdi.
Alapala’nın farklı türdeki buğdayların öğütülmesine olanak sağlayacak şekilde tasarladığı ve hayta geçirdiği esnek değirmen, Astarta FZE firmasının yurtiçi ve yurtdışı pazarları için gereken yüksek un çeşitleri üretimine önemli oranda katkı sağlayacak.
2010 yılında Sharjah’taki Hamriyah Serbest Bölgesi’nde kurulan Astarta FZE, Hamriyah Limanı’na yakın konumu nedeniyle, gemiyle ithal edilen buğdayın alınması için ideal bir lokasyona sahip. Alapala, firmayla yaptığı sözleşme kapsamında, ithal edilen buğdayın depolanması için gereken 20 bin tonluk kapasiteye sahip çelik siloların kurulumunu da gerçekleştirdi.
Firma, Alapala ile önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek başka bir proje için de anlaştı. Astarta FZE ile Alapala arasında imzalanan yeni anlaşmaya göre; Alapala, firma için saatte 15 tonluk yükleme yapabilecek toplu un yükleme tesisi kuracak. Yeni tesis, Astarta FZE’nin geniş endüstriyel müşterilerine yönelik un teminini kolaylaştıracak.

Bir önceki yazımız olan "İttifak Holding 2013’ü 993 milyon TL ciro ile kapattı" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

Dünyaya açılmak için adını Limagrain Ingredients’e çevirdi

Fransız çiftçiler tarafından kurulan uluslararası bir tarım kooperatif grubu olan Limagrain Céréales Ingrédients, adını Limagrain …