AGI Manitoba’da inovasyon merkezi kurdu

Ag Growth International (AGI), Kanada Manitoba’da yeni bir inovasyon merkezi açtı. Yeni merkez 1.161 metre karelik ofis, mağaza ve depolama alanları sunmakla birlikte, AGI’nin ekipman kataloğundaki standart tarımsal ürünlerin geliştirilmesi için de bir merkez görevi görecek. 

69-2

Portatif ve sabit tahıl işleme, depolama ve havalandırma ekipmanlarının lider üreticilerden biri olan AGI’nin yeni inovasyon merkezi, Temmuz ayında kapılarını açtı. Merkez, Ar&Ge ekibine, dünya genelinde endüstrisine daha iyi hizmet vermek amacıyla en yeni teknolojileri geliştirip test edebilmeleri için ortak bir çalışma alanı sunuyor. Kanada’nın Manitoba eyaletinde yer alan yeni tesis, 1.161 metre karelik ofis, mağaza ve depolama alanı sağlıyor. AGI İnovasyon Merkezi, AGI’nin ekipman kataloğundaki standart ürünlerinin geliştirilmesi için de bir merkez olacak. Kaliteye yapılan bu katkı AGI’nin tahıl işleme, havalandırma ve depolama ekipmanlarında öncü kuruluşlardan biri olarak yerini sağlamlaştırmasına yardımcı olacak.
AGI Genel Müdürü Tim Close, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “En iyi mühendisleri İnovasyon Merkezinde bir araya getirmek, tüm AGI markalarında yeni ürünlerin geliştirilmesini destekleyecektir. İnovasyon AGI için yüksek önceliğe sahip olmakla birlikte, ürünlerimizi ve markalarımızı son derece rekabetçi bir ortamda ön plana çıkaran temel yatırımdır. Endüstriye nitelikli bir müşteri deneyimi sunabilmek için kendimizi , inovasyon ve müşteri hizmetlerinde yatırım yapmaya adadık. Yeni İnovasyon Merkezi, hem yeni ürünlerin üretimine devam etmeye hem de müşterilerimiz için yüksek kalitede ürünler sunan proseslerindeki ilerlemeye ve var olan ürünlerin iyileştirilmesine adanmışlığı gösteriyor.”

Bir önceki yazımız olan "Ardent Mills, Mondelez Kanada değirmenini satın aldı" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

Dünyaya açılmak için adını Limagrain Ingredients’e çevirdi

Fransız çiftçiler tarafından kurulan uluslararası bir tarım kooperatif grubu olan Limagrain Céréales Ingrédients, adını Limagrain …